• lepene-nosniky

Masivní hranoly ze sibiřského modřínu

Modřínové hranoly mohou být surovinou na stavbu jakýchkoliv dřevěných konstrukcí. Z nich staví domy, altány nebo i ploty a vyrábí nábytek. Nezřídka se také používají na podbití stropů. Hranoly se vyznačují vysokou pevností a zároveň se také jedná o přírodní surovinu, která nezatěžuje životní prostředí a neškodí lidskému zdraví.
Modřínové hranoly zajistí tepelnou i zvukovou izolaci budovy, tvoří ochrannou hráz před nepohodou, jsou odolné vůči hnilobě a snesou vysoká zatížení. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní surovinu, není potřeba si dělat starosti s ekologií. Jsou považovány za vynikající materiál na stavbu saun, teras, verand aj. Modřínový hranol má díky vysokému obsahu pryskyřic účinnou přirozenou zbraň proti hmyzem a jinými parazity. Přitom má zároveň i estetický vzhled a hezkou barvu.
Standardní hranol má délku 6 metrů, tloušťku a šířku v rozmezí od 100 do 200 mm. Naše společnost nabízí pouze kvalitní hranoly, a to jak standardních, tak i nestandardních rozměrů, které jsou vyráběny na zakázku.
Pokud si chcete koupit hranoly ze sibiřského modřínu, stačí pouze zavolat na 602772682 nebo poptat, případně si i rovnou objednat přes e-mail: sibdrevo@seznam.cz.
masivni-hranol-praha

Masivní hranol ze sibiřského modřínu